Light Move Festival z Mitakonem 25mm f/0.95

Facebook
Twitter
Google+
YOUTUBE

Od paru lat w Łodzi odbywa się festiwal światła czyli Light Move Festival. Jest on dość specyficznym wydarzeniem, bo pozwala docenić swoje walory dopiero po zmroku. Liczne instalacje łączy stały element – światło, które na ogół jest delikatne i wielobarwne. Wśród zwiedzających jest zawsze wielu fotografów, więc w tym roku nie mogło zabraknąć i nas.

Ludzkim oczom przyzwyczajenie się do tak małej ilości światła zajmuje parę minut. Bardzo jasny Mitakon 25mm f/0.95, który ostatnio prezentowaliśmy okazał się niezastąpiony w tak trudnych warunkach oświetleniowych i nie potrzebował nawet najmniejszej rozgrzewki żeby uchwycić drobne szegóły w ciemności. Zapraszamy do oglądania mini relacji z tego wydarzenia.

wszystkie zdjęcia wykonane przy przesłonie f/0.95 i czułości ISO800-ISO2000
(do zrobienia tych zdjęć nie korzystaliśmy w ogóle ze statywu)

pobierz zdjęcia w pełnej rozdzielczości

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA